O resorcie

O resorcie

W samym sercu Podhala

6 km od Zakopanego

10 min samochodem!

Nowoczesne SAUNARIUM !

 

Górski Resort & Sanuarium usytuowany w Suchem, nad malowniczą rzeką Biały Dunajec, w bezpośrednim sąsiedztwie Poronina, u bram samego Zakopanego.

Obiekt oferuje Państwu luksusowe apartamenty dwu- i trzyosobowe, apartamenty rodzinne, bezpłatne Wi-Fi. Na zewnątrz przywita Państwa bezpłatny, duży parking. Nasi Goście będą również mogli skorzystać z nowoczesnego saunarium.

W niedalekim sąsiedztwie naszego obiektu znajdują się sklepy spożywcze i wielobranżowe, karczma, przystanek autobusowy (100 metrów) oraz dworzec kolejowy (300 metrów), a także stacje narciarskie: Suche Ski oraz Stacja Narciarska Suche z kompleksową wypożyczalnią sprzętu.

Wyjątkowo malowniczy szlak z Suchego na Gubałówkę przedstawi Państwu obraz Tatr w całym majestacie.

Dodatkową atrakcją dla Gości lubiących aktywny wypoczynek jest oddalone o 100 metrów studio cardio Orange Fitness, wyposażone w basen, saunę i siłownię.

Nieopodal, w miejscowościach Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Szaflary, czy też Chochołów mogą Państwo zrelaksować się po górskich wędrówkach, korzystając z dobrodziejstw wód termalnych.

Górski Resort & Saunarium to wyjątkowe miejsce na letni wypoczynek i zimowe białe szaleństwo, a także wyjazdy służbowe czy spotkania integracyjne. Dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo u nas jak w domu, wypoczęli i spędzili niezapomniane chwile w bardzo atrakcyjnej okolicy.

 
You don't have permission to register